Jsme developerskou a realitní společností, působící na trhu už od roku 2003. Od začátku jsme se profilovali jako specialisté na developerské projekty a komerční nemovitosti. Později se náš tým rozrostl o další makléře a aktivně jsme se věnovali taky běžné realitní činnosti.

V roce 2007 jsme se stali členy skupiny Realitní společnosti České spořitelny, a.s., jako jedna z prvních franšíz této sítě. Pod hlavičkou Realitní společnosti České spořitelny, a.s. jsme realizovali prodej developerských projektů i zprostředkování prodeje či pronájmu všech typů nemovitostí.

Vždy jsme byli dobří na zprostředkování prodeje komerčních nemovitostí, průmyslových areálů, hal, administrativních budov apod. Bohaté zkušenosti máme taky s investičními nemovitostmi všech typů.

Od roku 2019 již působíme s novým brandem TRIMEX REALITY, a.s., už bez franšízi RSČS, jako specialisté na developerské projekty, komerční nemovitosti a investiční příležitosti. Zprostředkování prodeje a pronájmu běžných nemovitostí se budeme nadále věnovat výhradně pro naše VIP klienty, případně klienty, kteří od nás koupí nemovitost z developerských projektů, investory aj,.

Volejte zdarma
800 400 600